Vyučované obory

Čtyřleté obory s maturitou a tříleté obory s výučním listem.

 • Lesnictví (41-46-M/01)

  Čtyřletý obor s maturitou

  Absolventi:  Nacházejí uplatnění u všech lesnických subjektů, orgánů ochrany životního prostředí, státní správy, myslivosti apod. Během studia mohou získat oprávnění pro práci s motorovou pilou, křovinořezem, lovecký lístek, řidičský průkaz na osobní automobil.

 • Veterinářství (43-41-M/01)

  Čtyřletý obor s maturitou

  Absolventi: Uplatní se v komplexu veterinárních činností organizačního charakteru a specificky odborných úkonů i samostatně podnikatelské činnosti. Veterinární asistenti mohou pomáhat veterinárním lékařům zejména při kontrole dodržování veterinárních podmínek v chovu zvířat, ve výrobě a zpracování živočišných produktů, při prohlídce jatečních zvířat a masa apod.

 • Opravář lesnických strojů (41-56-H/02)

  Opravář lesnických strojů

  Tříletý obor s výučním listem

  Absolventi: Naučí se opravovat nejen lesnickou mechanizaci, ale silniční osobní a nákladní automobily, přípojná vozidla apod. Mají možnost získat ŘP sk. T, B, C, svářečský průkaz.

 • Truhlář (33-56-H/01)

   Truhlář

  Tříletý obor s výučním listem

  Absolventi: Naučí se zhotovovat široký sortiment stavebních truhlářských výrobků, nábytek, tesařské konstrukce. Mohou získat i kvalifikaci pro práci s motorovou pilou.

 • Lesní mechanizátor (41-56-H/01)

  Lesní mechanizátor

  Tříletý obor s výučním listem

  Absolventi: Jsou připraveni pro práci v lese, manipulaci a soustřeďování dřeva, pro základní opravy lesnických mechanizačních prostředků. Získávají kvalifikaci pro práci s motorovou pilou, vyvážecí soupravou, křovinořezem, apod. Získávají ŘP sk. T s možností rozšíření na sk. B


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.