OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát. Státní škola s bezplatnou výukou, absolventi jsou vyhledávanými odborníky

Výsledky přijímacího řízení pro učební obory najdete ZDE

Výsledky přijímacího řízení pro maturitní obory najdete ZDE


Pro druhé kolo přijímacího řízení pro všechny obory je termín možnosti zaslání přihlášek do 30.4.2019.


Termíny přijímacího řízení ve školním roce 2018/2019 pro školní rok 2019/2020 z Matematiky a Českého jazyka

1. termín - 12.4. - 8:30 v budově školy

2. termín - 15.4. - 8:30 v budově školy

Jednotná přijímací zkouška 2019

Na těchto stránkách budou postupně zveřejňovány informace k jednotné přijímací zkoušce 2019

Organizace jednotné přijímací zkoušky

Podrobnosti k organizaci jednotné přijímací zkoušky jsou součástí níže uvedených dokumentů ke stažení.

K jednotným přijímacím zkouškám vydalo Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání a MŠMT sadu informačních a podpůrných materiálů pro ředitele středních i základních škol a samotné uchazeče o studium v oborech s maturitní zkouškou. 
Centrum upozorňuje, že neručí za věcnou ani formální správnost informačních materiálů a různých podpůrných aktivit, včetně různých přípravných testů, konaných jinými, převážně soukromými subjekty. K získání relevantních informací se proto prosím obracejte na oficiální informační zdroje:

• webové stránky Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání 
 webové stránky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy 
• facebookový profil Jednotné přijímačky 
• Informační linka Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání

Jednotné přijímací testy nebudou obsahovat nic, co by bylo nad rámec RVP ZV pro jednotlivé ročníky vzdělávání. K jejich úspěšnému absolvování by proto mělo stačit dobré zvládnutí učiva základní školy ve vzdělávacích oborech Český jazyk a literatura a Matematika a její aplikace. Specifikace požadavků k jednotlivým testům jsou součástí tzv. Bližších podrobností k organizaci jednotné přijímací zkoušky a jsou ke stažení na www.cermat.cz. Maximální počet dosažitelných bodů je v obou testech 50 bodů.

Pro seznámení se s formální i obsahovou stránkou zkušební dokumentace je pak možné navštívit webové stránky Centra na adrese www.cermat.cz, kde jsou v záložce Jednotná přijímací zkouška – Testová zadání k procvičení k dispozici ilustrační testy i testy z řádných termínů pokusných ověřování organizace přijímacího řízení, společně se záznamovými archy, do nichž uchazeči zapisují své odpovědi, a klíči správných řešení pro jednotlivé úlohy.

Kritéria přijímacího řízení - ZDE

Ilustrační testy ZDE

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.