OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát. Státní škola s bezplatnou výukou, absolventi jsou vyhledávanými odborníky

Pro druhé kolo přijímacího řízení pro všechny obory je termín možnosti zaslání přihlášek do 30.4.2019.


Termíny přijímacího řízení ve školním roce 2018/2019 pro školní rok 2019/2020 z Matematiky a Českého jazyka

1. termín - 12.4. - 8:30 v budově školy

2. termín - 15.4. - 8:30 v budově školy

Jednotná přijímací zkouška 2019

Na těchto stránkách budou postupně zveřejňovány informace k jednotné přijímací zkoušce 2019

Organizace jednotné přijímací zkoušky

Podrobnosti k organizaci jednotné přijímací zkoušky jsou součástí níže uvedených dokumentů ke stažení.

K jednotným přijímacím zkouškám vydalo Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání a MŠMT sadu informačních a podpůrných materiálů pro ředitele středních i základních škol a samotné uchazeče o studium v oborech s maturitní zkouškou. 
Centrum upozorňuje, že neručí za věcnou ani formální správnost informačních materiálů a různých podpůrných aktivit, včetně různých přípravných testů, konaných jinými, převážně soukromými subjekty. K získání relevantních informací se proto prosím obracejte na oficiální informační zdroje:

• webové stránky Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání 
 webové stránky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy 
• facebookový profil Jednotné přijímačky 
• Informační linka Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání

Jednotné přijímací testy nebudou obsahovat nic, co by bylo nad rámec RVP ZV pro jednotlivé ročníky vzdělávání. K jejich úspěšnému absolvování by proto mělo stačit dobré zvládnutí učiva základní školy ve vzdělávacích oborech Český jazyk a literatura a Matematika a její aplikace. Specifikace požadavků k jednotlivým testům jsou součástí tzv. Bližších podrobností k organizaci jednotné přijímací zkoušky a jsou ke stažení na www.cermat.cz. Maximální počet dosažitelných bodů je v obou testech 50 bodů.

Pro seznámení se s formální i obsahovou stránkou zkušební dokumentace je pak možné navštívit webové stránky Centra na adrese www.cermat.cz, kde jsou v záložce Jednotná přijímací zkouška – Testová zadání k procvičení k dispozici ilustrační testy i testy z řádných termínů pokusných ověřování organizace přijímacího řízení, společně se záznamovými archy, do nichž uchazeči zapisují své odpovědi, a klíči správných řešení pro jednotlivé úlohy.

Kritéria přijímacího řízení - ZDE

Ilustrační testy ZDE

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.