OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

STŘEDNÍ LESNICKÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ ODBORNÉ UČILIŠTĚ, KŘIVOKLÁT

Nabízíme vzdělávání v oborech Lesnictví, Veterinářství, Lesní mechanizátor, Opravář lesnických strojů a Truhlář.

Představujeme Domov mládeže na SLŠ a SOU Křivoklát

Naše škola je situována v hlubokých Křivoklátských lesích a tvoří pomyslný střed mezi městy Rakovník, Kladno a Beroun. Samotný Domov mládeže je umístěn přímo v areálu školy, což pro ubytované studenty znamená nezanedbatelný komfort docházky.

Studenti mají možnost se na vycházkách kochat krásnou krajinou s lesy plnými zvěře. Neméně úchvatné jsou výhledy na klikatící se řeku Berounku.

Mimo jiné se mohou vypravit i na vodní nádrž Klíčava anebo na hrad Křivoklát.

Domov mládeže je rozdělen do dvou budov s celkovou kapacitou 142 lůžek s většinou čtyř a třílůžkovými pokoji.

Vybavení pokojů: válendy a palandy s prostorem na uložení lůžkovin, antialergická deka a polštář, noční stolek, polička, společná skříň šatní, stůl a židle.

Vybavenost Domova mládeže: Ubytovaní žáci mají k dispozici prostory pro žehlení, sušení oděvů, obuvi, kuchyňky, školní bufet, nápojové a občerstvovací automaty ve vestibulu školy, sociální zařízení, Wi-Fi, klubovny, PC učebnu, laserovou střelnici, tělocvičnu, posilovnu, venkovní bazén, venkovní střelnici a venkovní hřiště.

Stravování: Školní jídelna zajišťuje celodenní stravování žákům - snídaně, svačina, oběd, odpolední svačina, večeře a druhá večeře

Provoz zařízení: v době pracovního týdne. Příjezd do DM vždy v neděli od 18.00 do 21.30 a odjezd z DM je v pátek do 13.00.

   

 Virtuální procházka pomocí Google Street View!

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.