OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

STŘEDNÍ LESNICKÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ ODBORNÉ UČILIŠTĚ, KŘIVOKLÁT

Nabízíme vzdělávání v oborech Lesnictví, Veterinářství, Lesní mechanizátor, Opravář lesnických strojů a Truhlář.

Vstup žáků a vyučujících do Google učeben ve školním roce 2020/2021 - rozcestník.

Vstup do učeben vyžaduje přihlášení v doméně Slš Křivoklát. Administrátor vám může pomoci s obnovou hesla, aktivací/deaktivací účtu, případně s aktivací/deaktivací služeb Google v doméně Slš Křivoklát.

V novém školním roce 2021/2022 dostanou všichni noví žáci na celou dobu studia nový unikátní účet.

Žákům, kteří ukončují studium, bude jejich účet deaktivován na konci školního roku.

Stávající žáci budou se svým účtem migrovat do dalšího ročníku (i do virtuální třídy).

Ůčet má neomezené úložiště!

VET1 VET2 VET3 VET4

LES1 LES2 LES3 LES4

T1 T2 T3

LM1 LM2 LM3

OLS1 OLS2 OLS3

Potřebujete konkrétního učitele? Napište mail přímo.

Alexandra Lochová
alexandra.lochova@sls-krivoklat.cz
Aleš Koutecký
ales.koutecky@sls-krivoklat.cz
Běla Vaněčková
bela.vaneckova@sls-krivoklat.cz
Eliška Libovická
eliska.libovicka@sls-krivoklat.cz
Eliška Plašilová
eliska.plasilova@sls-krivoklat.cz
František Švamberg
frantisek.svamberg@sls-krivoklat.cz
Hana Měsíčková
hana.mesickova@sls-krivoklat.cz
Hana Trousilová
hana.trousilova@sls-krivoklat.cz
Ivana Štruncová
ivana.struncova@sls-krivoklat.cz
Jan Jungmann
jan.jungmann@sls-krivoklat.cz
Jan Rajchmann
jan.rajchmann@sls-krivoklat.cz
Jana Smejkalová
jana.smejkalova@sls-krivoklat.cz
Jana Bažantová
jana.bazantova@sls-krivoklat.cz
Jaroslav Wostl
jaroslav.wostl@sls-krivoklat.cz
Jaroslav Pelcman
jaroslav.pelcman@sls-krivoklat.cz
Jiří Langmajer
jiri.langmajer@sls-krivoklat.cz
Lenka Sainerová
lenka.sainerova@sls-krivoklat.cz
Marek Slepička
marek.slepicka@sls-krivoklat.cz
Markéta Šímová
marketa.simova@sls-krivoklat.cz
Milan Lněníček
milan.lnenicek@sls-krivoklat.cz
Miroslav Měsíček
miroslav.mesicek@sls-krivoklat.cz
Miroslav Stehlík
miroslav.stehlik@sls-krivoklat.cz
Monika Hlavsová
monika.hlavsova@sls-krivoklat.cz
Monika Cyrusová
monika.cyrusova@sls-krivoklat.cz
Pavel Vyroubal
pavel.vyroubal@sls-krivoklat.cz
Petr Izaj
petr.izaj@sls-krivoklat.cz
Rostislav Hlavsa
rostislav.hlavsa@sls-krivoklat.cz
Vratislav Dlohoš
reditel@sls-krivoklat.cz
Zbyšek Hergesell
zbysek.hergesell@sls-krivoklat.cz
Zdeněk Kopřiva
admin@sls-krivoklat.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.